SWA_logo

School of Rock & Flowers to unikalny program szkoleń, który zapewni nie tylko doskonałe przygotowanie do pracy w branży, ale również do otwarcia własnego biznesu florystycznego i dekoratorskiego.

Wiedzę i doświadczenie zdobędą Państwo pracując przy rzeczywistych projektach ślubnych w pracowni dekoratorskiej oraz miejscach ślubu i wesela. Szkolenia są przede wszystkim przepełnione praktyką a dla uczestników szkoleń istnieje również możliwość odbycia  trzydniowego stażu w Rock&Flowers.

Cykl szkoleń, przy intensywności pracy firmy, jest zaplanowany w roku kalendarzowym na dwa spotkania dla florystów i jedno spotkanie dla osób początkujących w tym zawodzie.

DLA FLORYSTÓW

I SZKOLENIE: 12 – 13 kwietnia 2023r. Warszawa / Pałac Mała Wieś

II SZKOLENIE: 15 – 16 listopada 2023r. Warszawa

DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH

SZKOLENIE: 19 – 20 kwietnia 2023r. Warszawa

SR&F założyła Kasia Chudkiewicz, właścicielka Rock&Flowers

Wraz z zespołem pracują w kraju oraz za granicą przy ogólnoświatowych eventach. Ze swoimi projektami byli już w Hollywood, w Rzymie, Malcie oraz w Abu Dhabi. W kraju, współpracując z największymi agencjami eventowymi i ślubnymi, cyklicznie projektują i wykonują scenografię  spektakularnych wydarzeń.

Założycielka szkoły pracowała również na planie seriali, m.in.: I nie opuszczę Cię aż do ślubu (TVN style), Projekt Lady (TVN), Druga szansa (TVN), Powiedz TAK! (Polsat), Wymarzony ślub (Polsat) i inne.

Kasia Chudkiewicz